Znajdź tanie pole namiotowe. Chorwacja i ceny tamtejsze wyrażane są zawsze w €. Czy trzeba się jednak ich obawiać? Pola namiotowe w Chorwacji są w stanie zapewnić liczne udogodnienia.

Co należy zobaczyć w Chorwacji? Wśród najważniejszych atrakcji znaleźć można m.in. Dubrownik, Park Narodowy Jezior Plitwickich, Split, Trogir, Istria, Lošinj, KRK, Wyspę Hvar. Pobyt w tym kraju będzie prawdziwą przyjemnością. Zamiast jednak szukać drogich kwater, można zdecydować się na pole namiotowe. Chorwacja i ceny tam obowiązujące nie są taką tajemnicą.

Pole namiotowe Chorwacja – ceny. Czy należy się ich bać?

Cennik obowiązujący na chorwackich polach namiotowych uzależniony jest od wielu czynników. Wszystko bowiem uzależnione jest od tego, z jakim dokładnie standardem ma się do czynienia. Na terenie tego kraju pola dzieli się na małe oraz duże. Czym się one różnią? Głównie tym, że na terenie tych drugich znaleźć można większą liczbę udogodnień, w tym m.in. baseny, parki wodne, liczne place zabaw dla dzieci. Co za tym idzie, cena również może być wyższa. Jak się jednak okazuje, kemping w Chorwacji należy do tańszych, jeżeli porówna się je z sąsiadującymi Włochami. Może to też dlatego tak wiele osób decyduje się na to, aby postawić na camping chorwacki.

Parcela na namiot w Chorwacji

Doba na polu kosztować może od 3 do pięciu euro za dwie osoby, możliwość ustawienia namiotu oraz auta. Ceny te obowiązują również na podłożu z podłączeniem do prądy. Aczkolwiek, należy dodać, że koszt wynajmu uzależniony jest od tego, gdzie ktoś chciałby rozstawić swój namiot. Jeżeli komuś zależy na bezpośrednim sąsiedztwie morza, to musi liczyć się z tym, że za rezerwację będzie musiał zapłacić nawet o 20 euro więcej! Dużo, ale przecież za piękne widoki bezpośredni dostęp do plaży się płaci.

Warto wiedzieć, że miejsce na campingu w 2024 roku, warto wcześniej zarezerwować. Coraz większa liczba osób wie, że Chorwacja pod tym względem jest atrakcyjna cenowo i nie brakuje chętnych osób, które chcą wybrać tamtejsze campy.

Rezerwacja z parcelami dla namiotów w Chorwacji

Dalmacja to historyczna kraina, która znajduje się na terenie tego kraju. Zajmuje ona spory kawałek ziemi, ponieważ rozciąga się od wyspy Pag na północy, aż po Zatokę Kotorską na południu. Szacuje się, że ten teren ma aż 400 km długości. Sporo! To właśnie w tym rejonie znaleźć można wiele miejsc, gdzie będzie można zaparkować swój samochód i wyjąć namiot. Może to być także przyczepa kempingowa. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb.

Opłata za pobyt na campingu zawsze ustalana jest indywidualnie. Nie brakuje bowiem miejsc, które chcą całości lub zaliczki na poczet wakacji. Są jednak takie miejsca, które oczekują takich pieniędzy. Cała płatność za wyjazd regulowana jest dopiero po pojawieniu się na miejscu. Jeżeli ktoś nie ma pewności co do tego, jak dokładnie się to odbywa, może zadzwonić lub napisać bezpośrednio do ośrodka.

Pole namiotowe Chorwacja – ceny i co jeszcze jest ważne?

Zobacz wszystkie obiekty campingowe, które można znaleźć na terenie Chorwacji. Spośród nich wybierz te najatrakcyjniejsze, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Upewnij się, jaka dokładnie cena obowiązuje za 2 osoby lub większą ilość. Oferta przedstawiona na stronie zawsze jest bardzo ogólnikowa, dlatego należy wysłać zapytanie bezpośrednio do ośrodka z prośbą o wycenę.

Jeżeli ktoś zabiera ze sobą pupila, powinien upewnić się, że na terenie ośrodka akceptowane są zwierzęta. Przyczepa namiotowa lub przyczepa kampingowa musi stać na wydzielonym miejscu. Nigdy nie można zajmować dwóch parceli, ponieważ wtedy koszt wynajmu takiego miejsca będzie droższy. Na forum cro.pl można znaleźć listę miejsc, które są polecane, jeżeli chodzi o kampingi w Chorwacji. Takie miejsca można m.in. zarezerwować na pitchup.com. Można także użyć innych, popularnych serwisów rezerwacyjnych, aby znaleźć dla siebie i dla bliskich fajne miejsca na wakacje.

Chorwacja jest krajem, który jest przyjaźnie nastawiony do Polaków. Jeżeli ktoś usłyszy tam Chorwata, który sprawnie posługuje się językiem polskim, nie powinien być zaskoczony. Teraz to już całkiem normalna sytuacja. Jest to więc dodatkowa zachęta do tego, aby pojechać tam na wakacje. W końcu będzie można poczuć się jak „między swemi”. Chorwacja ma wiele pięknych zabytków. Są tu także liczne atrakcje, dobra baza gastronomiczna, dzięki czemu będzie można poznać tutejszą kuchnię. Tak więc warto pozytywnie nastawić się na pobyt w tym kraju.